Bursa Bayan arkadaş arayanların ilanları

Bursanın nadide insanları, Bursalılar ve bursada ikamet edenler, Bayan Arkadaş arıyorum veya erkek arayan bayanlar ile tanışmak istiyorum ama nasıl? diye kara kara düşünmeyin.İş yoğunluğundan dolayı gezme fırsatınız olmayabilir ama eve geldiğinizde hergün 1 saatinizi ayırarak seviyeli ve ciddi arkadaşlık kurabilirsiniz.Bursa arkadaşlık sitesi bedava üyelik ve ücretli üyelik yok.Erkek arayanlar ve bayan arayan erkekler burası sizin platformunuz!

Bursa, Bursa ilinin kent merkezi, Türkiye’nin büyük metropol kentlerinden ve en çok nüfusa sahip 4. şehridir. Ekonomik açıdan Türkiye’nin gelişmiş kentlerinden biri olan Bursa doğal ve tarihsel zenginlikleriyle de önem taşır.

Bursa’da en çok Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemine ait tarihî eserlerin bulunmasının sebebi ise, Bursa’nın Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti olmasıdır. Bursa alışveriş merkezleri, parkları, müzeleri ve çarşısıyla bölgede öne çıkar. Ayrıca Bursa Marmara bölgesinin İstanbul’dan sonra gelen ikinci büyük şehridir.

Türkiye’nin en önemli sanayi kentlerindendir. Şehir İstanbul’dan sonra en büyük ikinci ihracatı gerçekleştirmektedir. Şehrin futbol takımı Bursaspor 2009-2010 sezonunda Turkcell Süper Lig şampiyonudur.

Üniversiteler
Uludağ Üniversitesi; 1982 yılında adı resmen Uludağ Üniversitesi olan, Bursa’nın ilk ve tek üniversitesi olma özelliğiyle birlikte Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumlarından biri. Üniversiteye araç ile 5 dakika uzaklıktaki Görükle yerleşimi, barındırdığı çeşitli seçenekler sunan çok sayıda apart, özel yurt ve özellikle öğrenci odaklı kiralık daireler ile ideal konaklama merkezidir.
Bursa Teknik Üniversitesi yasal olarak kabul edilmiştir. Kestel’de kurulacak olan üniversitenin binaları yapımı sonlanana dek Büyükşehir belediyesinin uygun gördüğü yerlerde hizmet verecektir. Doğa Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, Denizcilik Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Orman Fakültesi, İletişim Fakültesi ile Sanat ve Tasarım Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu, Sosyal Bilimler Enstitüsü ile Fen Bilimleri Enstitüsü’nden oluşan bölümler planlanmıştır.
Bursa Orhangazi Üniversitesi Bursa’nın ilk vakıf üniversitesidir. 2012-2013 eğitim-öğretim yılında öğrenci kabulüne başlayacaktır.
Faruk Saraç Tasarım Meslek Yüksekokulu vardır. Fabrika-i Hümayun adlı eski ipek fabrikasında hizmet vermektedir.
Okan Üniversitesi Bursa Sürekli Eğitim Merkezi
Bilgi Üniversitesi Bursa enstitüler,Sürekli Eğitim Merkezi

Büyükşehir ilçeleri

Gemlik · Gürsu · Kestel · Mudanya · Nilüfer · Osmangazi · Yıldırım

Diğer ilçeler

Büyükorhan · Harmancık · İnegöl · İznik · Karacabey · Keles · Mustafakemalpaşa · Orhaneli · Orhangazi · Yenişehir
ilçelere özel arkadaşlık ilanı vermek istiyorum. Arkadaş arayan bayanların ilanları,

En Çok Arananlar:

 • bursa kız numaraları
 • bursa dul bayanlar
 • bursa dul bayan telefonları
 • bursa bayan arkadaş telefonları
 • antalya dul bayan numaraları
 • bursa bayan numaraları
 • numara verme siteleri
 • bursa dul bayan numaraları
Updated: Temmuz 28, 2012 at 2:27 am
VIP :Merhaba, Ben Mert 28 yaşında 181 boyunda 80 kg kumralım. Akıllı, olgun dul ve bekar bayanlar!Sizleri bekliyorum... Tel: Mert 0543-516-33-30 Facebook http://www.facebook.com/MertOzturk35

yeni arkadaşlık ilanları

 • arda diyor ki:

  yaşım 40 bursa dğl.yum bursadan tanışabilecek seviyeli ne istediğini bilen ayrılmış boşanmış olablir,35 ila 45 yaş arası bayanlarla tanışmak isterim..msj.atmanız yeterli..

 • soner diyor ki:

  Merhaba bursalı dul ve hiç evlenmezin 30 35 yaşı arası bayanlar ben soner ben hiç evlenmedim benim yaşım 35 yaşıdayım dürüs birsine arıyorum ve cid cid bir evlik düşünüyorum ve bekar veya dul farketmez ve dul olursa çocuk olumuşu farkemez kabul ederim benin aramakı isteyenin tüm bayanlar arımasın bekliyorum ve numaram bırakyorum soner79ylmz@hotmail.com

 • tolga diyor ki:

  Bursada oturuyorum 26 yasında erkegim aramak isteyen bayanlardan telden dönmelerini rica ediyorum

 • Bir Cevap Yazın